CANVAS ON CARDBOARD 

CANVAS ON CARDBOARD

Полотно на ДВП - виготовляється з натурального бавовняного полотна ручного ґрунтування, наклеєного на лист ДВП, та є альтернативною основою для живопису, етюдів, декорування.

Гарна ґрунтована основа для початківців та студентів, що має властивості професійного полотна за доступною ціною. Полотно на картоні ROSA Studio є дуже зручним для роботи ...

Полотно на ДВП - виготовляється з натурального бавовняного полотна ручного ґрунтування, наклеєного на лист ДВП, та є альтернативною основою для живопису, етюдів, декорування.

Гарна ґрунтована основа для початківців та студентів, що має властивості професійного полотна за доступною ціною. Полотно на картоні ROSA Studio є дуже зручним для роботи на пленері завдяки легкій вазі та малому об’єму. Жорстка основа та структура професійного полотна ROSA Studio є ідеальною основою для роботи олійною пастеллю. Різні форми полотна на картоні, від класичної прямокутної до овальної та круглої, розширяють можливості його використання як в класичному живописі, так і в декорування, дизайні.  Для цілісної пропозиції до овальних та круглих форм полотна на картоні в асортименті ROSA є пропозиція рам з МДФ у двох ширинах 2,5 та 5см.     

Попередньо полотно покривається 2 шарами желатинової проклейки , яка закриває простір між плетінням тканини, після цього воно прогрунтовується трьома шарами акрилового ґрунту, який створює білу щільну поверхню для живопису, зберігаючи текстуру полотна. Акриловий ґрунт є універсальним покриттям для роботи олійними та акриловими фарбами. А за рахунок жорсткої основи та текстурованої поверхні полотно на картоні ROSA Studio також є ідеальною основою для роботи олійною пастеллю.  Для ґрунтування використовуються як білий класичний ґрунт, так і кольорові ґрунти для поціновувачів тонованих основ. 

Виготовляються в розмірах від 15х15 см до 60х80 см з інтервалом в 5 см.  

Асортимент 

  • Полотно на картоні бавовна, дрібнозернистої структури, акриловий ґрунт
  • Полотно на картоні бавовна, дрібнозернистої структури, кольоровий акриловий ґрунт
More