HOBBY & CRAFT 

HOBBY & CRAFT

- Фарби та контури для декорування

- Трафарети

- Основи для декорування

- Вовна для валяння кардочесана

- Фетр листовий 

HOBBY & CRAFT 

Subcategories

 • ACRYLIC FOR DECORATION

  Акрилові фарби для декору ROSATALENT представлені в гаммі більше 50 яскравих, насичених кольорівтапастельнихвідтінків. Матові та глянцеві, перламутри та металіки різноманіття кольорів та видів акрилових фарб ROSATALENT – допомагає майстрам зробити свої вироби індивідуальними та особливими.

  Фарби застосовується у більшості напрямків хобі: декорування, декупаж, кракелюр, скрапбукінг, декоративний розпис стає невід'ємною частиною асортименту матеріалів для декору.

  Акрил для декору ROSA TALENT призначений для декорування твердих поверхонь, наприклад: виробів з дерева, фанери, ДВП, МДФ, паперу, картону, ґрунтованого полотна, природнього каменю,цегли. Акрилові фарби на водній основі вирізняються насиченими кольорами та хорошою адгезією, а кремова консистенція забезпечує легке нанесення фарби на поверхню. Після висихання фарби утворюють незмивну плівку, що дозволяє використовувати задекоровані речі у побуті. На речах, що постійно перебувають у користуванні малюнок, або виріб в цілому, можна додатково зміцнити, покривши лаком на водній основі.

  Акрилові фарби можна розбавляти водою, а також змішувати кольори між собою, отримуючи нові відтінки. З плином часу фарби залишаються стійкими та зберігають свій яскравий колір. Тара з контролем першого відкриття забезпечує збереження фарби до моменту відкриття в первиннійконсистенції,попереджуєїхвисихання. Фарби сертифіковані та безпечні, за умов використання за призначенням, що дозволяє їх використовувати для дитячої творчості.

 • PAINTING TEXTILE
  Акрилові фарби чудово підходять для нанесення малюнка на тканину. Вони довговічні, не зношуються, стійко переносять температурні перепади і прання.
  Наносячи малюнок акриловими фарбами, ви можете бути впевнені, що він не осиплеться, що не відклеїться і не покриється тріщинами протягом тривалого часу - звісно, якщо ви акуратно підійдете до вибору використовуваних фарб і будете дотримуватися технології нанесення. При нанесенні малюнка акриловими фарбами на тканину бажано дотримуватися ряду простих правил:
  • акрилові фарби (особливо у формі аерозолю) є токсичними, тому малювати потрібно в провітрюваному приміщенні;
  • використовуйте пензлі різних розмірів і форм, щоб отримати максимальний результат, але не забувайте промивати їх, щоб ворсинки не злиплися;
  • перед нанесенням зображення бажано трохи натягнути і закріпити тканину, щоб малюнок вийшов рівним і акуратним, без спотворень;
  • під тканину найкраще підкласти щільний картон, щоб мати основу для малюнка і не забруднити стіл або інший шар тканини, якщо ви, наприклад, малюєте на футболці;
  • перед нанесенням фарби бажано намітити майбутній малюнок олівцем;
  • після того, як малюнок висохне, його необхідно закріпити, для цього потрібно пропрасувати гарячою (не на повну потужність, але і не теплою) праскою, обов'язково через щільний папір або тканину, щоб не зіпсувати отриманий малюнок.
 • STENCILS
 • BASES FOR DECORATION
 • FELTING

  Розрізняють два способи валяння шерсті: мокре і сухе (сухе валяння також іноді називають фільцюванням, це німецьке слово, що позначає попереднє ущільнення вовни перед валкою, мається на увазі промислова валка з метою отримання щільної повсті).

  При сухому валянні вовна багаторазово протикається спеціальною голкою до стану звалювання. Під час цього процесу волокна вовни рвуться і зчіплюються між собою, утворюють щільний і однорідний матеріал.

  Мокре валяння здійснюється за допомогою мильного розчину. Розчин розподіляється по вовні і за допомогою тертя створюється однорідне полотно.

  Сухе валяння застосовується для створення об'ємних виробів - іграшок, біжутерії, фігурок, авторських ляльок. Мокре валяння підходить для виготовлення панно, одягу, полотен, одним словом, плоских виробів.

 • SCRAPBOOKING
per page
Showing 1 - 12 of 60 items
Showing 1 - 12 of 60 items