ROSA START - For beginners in art 

ROSA START - For beginners in art

ROSA START - JOIN TO ART!

Art kits are designed specifically for beginners of recommended age 7 +.  You can easily become a true artist with ROSA START art kit. We promise an excellent result even for those who have never painted before

ROSA START - For beginners in art 

Subcategories

 • Kits for creativity
 • BRUSHES & PALETTE KNIVES

  Асортимент пензлів ROSA налічує до 1000 позицій. Серед них Ви знайдете пензлі, які призначені для роботи в усіх можливих техніках живопису та декорування, їх висока якість задовольнить навіть найвибагливіших майстрів.

  Пензлі ROSA представлені:

  -          різними видами волосу: натурального (білка, щетина, колонок, поні) та штучного (синтетика, імітації: білки, колонка, мангуста); 

  -          безліччю форм: овальні, плоскі, круглі, кутові, віялові, лайнери тощо

  -          великим вибором розмірів, від №10/0 до №100;

  -          як на довгій ручці для живописців, так і на короткій ручці, для роботи в різних техніках розпису та декорування.

  Пензлі необхідно підбирати відповідно до матеріалу, з яким працює художник. Від обраного для роботи пензля та його якості залежить характер мазків та, в значній мірі, вигляд майбутньої картини.

 • CANVAS ON CARDBOARD

  Полотно на ДВП - виготовляється з натурального бавовняного полотна ручного ґрунтування, наклеєного на лист ДВП, та є альтернативною основою для живопису, етюдів, декорування.

  Гарна ґрунтована основа для початківців та студентів, що має властивості професійного полотна за доступною ціною. Полотно на картоні ROSA Studio є дуже зручним для роботи на пленері завдяки легкій вазі та малому об’єму. Жорстка основа та структура професійного полотна ROSA Studio є ідеальною основою для роботи олійною пастеллю. Різні форми полотна на картоні, від класичної прямокутної до овальної та круглої, розширяють можливості його використання як в класичному живописі, так і в декорування, дизайні.  Для цілісної пропозиції до овальних та круглих форм полотна на картоні в асортименті ROSA є пропозиція рам з МДФ у двох ширинах 2,5 та 5см.     

  Попередньо полотно покривається 2 шарами желатинової проклейки , яка закриває простір між плетінням тканини, після цього воно прогрунтовується трьома шарами акрилового ґрунту, який створює білу щільну поверхню для живопису, зберігаючи текстуру полотна. Акриловий ґрунт є універсальним покриттям для роботи олійними та акриловими фарбами. А за рахунок жорсткої основи та текстурованої поверхні полотно на картоні ROSA Studio також є ідеальною основою для роботи олійною пастеллю.  Для ґрунтування використовуються як білий класичний ґрунт, так і кольорові ґрунти для поціновувачів тонованих основ. 

  Виготовляються в розмірах від 15х15 см до 60х80 см з інтервалом в 5 см.  

  Асортимент 

  • Полотно на картоні бавовна, дрібнозернистої структури, акриловий ґрунт
  • Полотно на картоні бавовна, дрібнозернистої структури, кольоровий акриловий ґрунт
Showing 1 - 2 of 2 items
Showing 1 - 2 of 2 items