New: Нові мотиви трафаретів ROSA TALENT в новорічно-різдвяній тематиці

New: Нові мотиви трафаретів ROSA TALENT в новорічно-різдвяній тематиці

Нові самоклеючі трафарети від ROSA TALENT, представленні у форматі А5, допоможуть із мінімум часу та зусиль створити завершений малюнок на будь-якій поверхні.
 Елементи та написи. Розкішні ялинки, різдвяні віночки, кумедні гноми та олені запряжені саньми - традиційні новорічні символи, що перетворять звичайний світшот чи еко-сумку у святкову ексклюзивну річ.
• Фонові трафарети в компанії з декількома кольорами фарб створять самостійний новорічний фон на виробі, або ж стануть основою для виготовлення багатошарового панно, скрап альбому.
• Бордюрні трафарети - це швидка допомога в оздобленні кутів та рамок виробу.

За рахунок якісної клеєвої основи трафарети ідеально лягають на різні типи поверхонь: тканина, скло, дерево, папір, полотно ґрунтоване, не дають малюнку розтікатися та не лишають слідів клею по собі. І, що важливо, їх можна користовувати безліч разів, лише попередньо ретельно очистивши від залишків матеріалу, що наносився.

Самоклеючі трафарети ROSA TALENT підходять для роботи з акриловими та гуашевими фарбами, фарбами у спреях, фарбами для тканин, скла та кераміки, структурними пастами, гелями, позолотою, маркерами, крейдою, восковими олівцями та іншим. Створення декору з трафаретами ROSA TALENT перетворюється на легкий та захоплюючий процес.

Характеристики нових багаторазових самоклеючих трафаретів ROSA TALENT:
• Новорічно-різдвяна тематика;
• Міцний клеючий шар багаторазового використання;
• Трафарет щільно прилягає до поверхні, зберігає малюнок від розтікання;
• Для декорування різних видів поверхонь.

Трафарети самоклеючі ROSA TALENT – ідеальне рішення в роботі декораторів інтер’єрів, рукодільників, скрапбукерів, чудовий помічник для студентів та школярів, надзвичайно зручний матеріал в декоруванні з дітьми.

Очікуйте незабаром нову серію багаторазових самоклеючих трафаретів від ROSA TALENT до дня Закоханих!

More details

Related Posts:

Оставить комментарий

Все поля обязательны для заполнения