New: Нові мотиви дизайнерського паперу ROSA TALENT в новорічно-різдвяній тематиці

New: Нові мотиви дизайнерського паперу  ROSA TALENT в новорічно-різдвяній тематиці

Підготовку до Нового року оголошуємо відкритою! Зустрічайте нові мотиви дизайнерського паперу від ROSA TALENТ в новорічно-різдвяній тематиці! Поки світ не поглинула передноворічна метушня, саме час підготуватись та зібрати всі необхідні матеріали для бездоганного новорічного декору.

Тож пропонуємо Вашій увазі 2 нових серії та 32 мотиви двостороннього дизайнерського паперу ROSA TALENT поштучно та в наборах:

• „Winter Dreamer“ благородна матова поверхня, ніжні пастельні кольори нададуть вашим роботам новорічної атмосферності та різдвяного затишку;

• „Holiday Time“ - насичені, виразні мотиви дизайнерського паперу для яскравих новорічних листівок та альбомів.

Двосторонній дизайнерський папір від ROSA TALENТ у форматі А4 використовується в техніках скрапбукінг та кардмейкінг, а також для виготовлення скриньок і подарункових упаковок різних розмірів. Цікаві актуальні дизайни, благородна матова поверхня дизайнерського паперу підійде для робіт різного рівня складності. Оптимальна щільність паперу - 200 г/м² - дає можливість легко надати йому заданої форми, він не тріскає при біговці та згинанні.

Завдяки своїм властивостям, дизайнерський папір ROSA TALENТ відповідає очікуванням професіоналів скрапу та кардмейкінгу, а також легкий в роботі для новачків.

Окремі сторінки з тематичними елементами для створення багатошарового декору та колекційність паперу дозволяють з легкістю підбирати та компонувати матеріали між собою, створювати завершені декоративні альбоми, листівки, блокноти в одній стилістиці.

Основні властивості дизайнерського паперу ROSA TALENT:
• Формат А4 (без врахування відрізної інформативної смужки), щільність 200 г/м²
• Благородна матова поверхня паперу;
• Усі листи з однієї кольорової гами, комбінуються між собою;
• Папір не ковзає при порізці;
• Не тріскає при біговці та згинанні;
• Доступний поштучно та в наборах;
• Не містить лігніну.

Дизайнерський папір від ROSA TALENT - матеріал, без якого не обійдеться жоден із скрап майстрів та рукодільників, а ще це зручний матеріал для тих, хто вперше хоче освоїти техніку скрапбукінгу: матусь з дітками, підлітків, школярів. Використовуйте його для виготовлення листівок, фотоальбомів, подарункових упаковок, коробочок, скриньок, бонбоньєрок та багато іншого.

Популярні новорічні мотиви дизайнерського та скрап паперу ROSA TALENT дозволять втілити в реальність будь-які творчі ідеї майстра, щоб зберегти теплі спогади про затишні зимові вечори...

Детальніше

Related Posts:

Оставить комментарий

Все поля обязательны для заполнения