Тематичні набори професійних художніх акварельних фарб ROSA Gallery

Тематичні набори професійних художніх акварельних фарб ROSA Gallery

Раді презентувати Вам новітематичні набори професійних художніх акварельних фарб ROSA Gallery в кюветах для художників портретистів та поціновувачів ботанічної ілюстрації. 
Зустрічайте три особливих та унікальних набори акварельних фарб ROSA Gallery, які підібрані згідно з вимогами технік та відштовхуючись від кольорової гами, яку використовують відомі профільні художники України.
Набори професійних художніх акварельних фарб Botanical на 14 і 28 кольорів призначені для поціновувачів ботанічної ілюстрації. Повітряність та багатошаровість, що властиві ботанічній ілюстрації, забезпечуються прозорістю акварельних фарб. Чистота у сумішах досягається домінуванням у палітрі однопігментних кольорів. Набір професійних художніх акварельних фарб Botanical від ROSA Gallery поєднав у собі саме ці властивості.
Набір професійних художніх акварельних фарб Portrait на 14 кольорів від ROSA Gallery сформований з кольорів, що дозволяють отримати широку палітру для відображення людського тіла. Більшість кольорів у наборі однопігментні, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні.
Характеристики професійних акварельних фарб ROSA Gallery в наборах:
• Натуральний гуміарабік забезпечує відмінну адгезію та рознесення акварельних фарб;
• Тонкотерті натуральні та синтетичні пігменти гарантують максимальну чистоту та прозорість фарб;
• Висока концентрація пігменту дозволяє отримати широку розтяжку кольору від максимально насиченого до повітряно прозорого;
• Класична технологія природнього сушіння акварелі забезпечує її легке розчинення водою та набір фарби на пензель;
• В металевий пенал вбудовані дві палітри різної конфігурації, спеціальна вставка для кювет та зручний фіксатор для пальця, що дозволяє легко утримувати набір фарб у руці під час роботи;
• Завдяки невеликому розміру пенал можна переносити у сумці або етюднику.
Завдяки стильному дизайну обгортки та металевому пеналу з кришкою-палітрою набори акварельних фарб ROSA Gallery в кюветах стануть вишуканим подарунком для професійного художника.

Read more:

Watercolours sets Botanical  Watercolours set Portrait

Related Posts:

Оставить комментарий

Все поля обязательны для заполнения