Новинка: Більше 100 нових мотивів самоклеючих трафаретів від ROSA TALENT!

Новинка: Більше 100 нових мотивів самоклеючих трафаретів від ROSA TALENT!

У нас грандіозне оновлення трафаретів для декору від ROSA TALENT! 
Зустрічайте перші 5 серій та близько 50 універсальних та ексклюзивних мотивів для втілення творчих ідей.

Нові самоклеючі трафарети від ROSA TALENT доступні у двох розмірах.

13х20см:
 Літо. Абсолютно нова серія, в яку входять трафарети з окремими елементами та бордюрний трафарет для створення самостійних довершених малюнків на стильній футболці, пляжній сумці, скрап альбомі або ж оригінальному панно в літній тематиці.
• Квіти. Оригінальні квіткові мотиви бордюрних, кутових та трафаретів з елементами завжди будуть актуальні для розпису одягу, скла, декорування скрап альбомів, панно. Витончені кали, розкішні маки чи загадковий плющ додадуть виробу романтичних ноток.
• Тварини. Фонові трафарети допоможуть в нанесенні стильних тваринних принтів на одязі, чи основного фону для скрап альбому, а зображення тварин, як окремих елементів доповнять ваш світшот чи футболку яскравими акцентами та зроблять улюбленою річчю в гардеробі. Лише виберіть, що вам ближче до душі: фламінго, орли, павичі або ж благородні олені чи ведмеді? А може екзотичні коали, лемури?
 Текстури. Трафарети з актуальними мотивами: листя, каміння, мозаїка повинні бути в арсеналі кожного декоратора, адже без нього не обійтися при нанесенні фону на будь-яку поверхню: скло, дерево, картон, тканина.

9х10см:
 Кухня. Трафарети з елементами смачних десертів для нанесення зображень для книги рецептів, кухонних панно, а також розпису посуду.
• Текстури. Ідеальні трафарети для створення фону на невеликих виробах: чашка, скрап альбом, рамка для фото, підставка під кружку.

За рахунок якісної клеєвої основи трафарети ідеально лягають на різні типи поверхонь: тканина, скло, дерево, папір, полотно ґрунтоване, не дають малюнку розтікатися та не лишають слідів клею по собі. І, що важливо, їх можна використовувати безліч разів, лише попередньо ретельно очистивши від залишків матеріалу, що наносився.
Самоклеючі трафарети ROSA TALENT підходять для роботи з акриловими та гуашевими фарбами, фарбами у спреях, фарбами для тканин, скла та кераміки, структурними пастами, гелями, позолотою, маркерами, крейдою, восковими олівцями та іншим. Створення декору з трафаретами ROSA TALENT перетворюється на легкий та захоплюючий процес.

Характеристики нових багаторазових самоклеючих трафаретів ROSA TALENT:
• Представленні у двох популярних розмірах: 9х10 та 13х20;
• Міцний клеючий шар багаторазового використання;
• Трафарет щільно прилягає до поверхні, зберігає малюнок від розтікання;
• Стильні трендові мотиви;
• Для декорування різних видів поверхонь.

Трафарети самоклеючі ROSA TALENT – ідеальне рішення в роботі декораторів інтер’єрів, рукодільників, скрапбукерів, чудовий помічник для студентів та школярів, надзвичайно зручний матеріал в декоруванні з дітьми.

Очікуйте нову серію грандіозного оновлення багаторазових самоклеючих трафаретів від ROSA TALENT для створення ексклюзивних речей та втілення найяскравіших ідей!

Детальныше:

Related Posts:

2 Комментарии

Оставить комментарий

Все поля обязательны для заполнения

Blog Search

Blog Categories

Latest Comments

Popular Articles