БЛОКНОТИ, ПАПІР 

БЛОКНОТИ, ПАПІР

Паперова група продуктів від ROSA представлена блокнотами, папками, склейками для акварелі та рисунку.

Кожна група має свої особливості і переваги. Блокноти та склейки є незамінними й надзвичайно зручними для роботи на пленері, у кафе, в дорозі. Вони ідеально підходять для скетчів і замальовок вдома. Блокноти та склейки стануть безцінним помічни...

Паперова група продуктів від ROSA представлена блокнотами, папками, склейками для акварелі та рисунку.

Кожна група має свої особливості і переваги. Блокноти та склейки є незамінними й надзвичайно зручними для роботи на пленері, у кафе, в дорозі. Вони ідеально підходять для скетчів і замальовок вдома. Блокноти та склейки стануть безцінним помічником в роботі як для професіоналів, так і для учнів та аматорів. Папки з папером - ідеальна пропозиція для учнів художньої школи. Паперова група продуктів ROSA представлена двома лінійками - ROSA Gallery для професійного живопису та ROSA Studio для скетчів, етюдів, швидких замальовок та навчання.

• Блокноти ROSA Studio
• Склейки та склейки-блоки для акварелі
• Склейки для рисунку
• Папки для акварелі
• Папки для рисунку та креслення

Детальніше

БЛОКНОТИ, ПАПІР 

Підкатегорії

 • БЛОКНОТИ

  Блокноти ROSA представлені у двох видах – для рисунку та акварелі.

  Вони мають тверду, цупку обкладинку, яка слугує планшетом під час малювання та чудово захищає роботи від затирання і зминання. Це допомагає довго та надійно зберігати гарний зовнішній вигляд блокноту. Блокноти для рисунку ROSA представлені в найпопулярніших форматах А5, А4 та квадрат, мають два типи кріплення аркушів – шитво і спіраль, з білими, чорними й комбінованими паперовими блоками. Білі, крафт, чорні, кольору слонової кістки аркуші паперу та їх комбінування в одному блокноті дозволяють обрати артбук під свій стиль живопису та дають можливість реалізувати різномаїття ідей художника. Блокноти для акварелі ROSA доступні в найпопулярнішому форматі А5, з аркушами, скріпленими на шитві.

  Три види блокнотів з різним за складом, щільністю та текстурою папером ,кожен з яких призначений для відповідного характеру робіт та стилю живопису.

 • ПАПКИ

  Папки для акварелі ROSA Studio містять аркуші акварельного паперу білого кольору, щільністю 200 г/м та текстурою середнє зерно. Ідеально підходить для навчальних робіт акварельними і гуашевими фарбами. Завдяки своїй фактурі також підходить для сухої пастелі. У папках є додатковий клапан знизу, який запобігає випаданню аркушів. 

  Доступні у двох дизайнах («Архітектура» та «Квіти») з наповненням по 10 та 20 аркушів у форматах А3, А4.

Показано 1 - 7 з 7 позицій
Показано 1 - 7 з 7 позицій