Блокноти, папір 

Блокноти, папір

Паперова група продуктів від ROSA представлена блокнотами, папками, склейками для акварелі та рисунку.

Кожна група має свої особливості та переваги. Блокноти та склейки є незамінними та надзвичайно зручними для роботи на пленері, в кафе, в дорозі в той же час ідеально підходять для скетчів і замальовок вдома. Вони стануть безцінним помічником в ...

Паперова група продуктів від ROSA представлена блокнотами, папками, склейками для акварелі та рисунку.

Кожна група має свої особливості та переваги. Блокноти та склейки є незамінними та надзвичайно зручними для роботи на пленері, в кафе, в дорозі в той же час ідеально підходять для скетчів і замальовок вдома. Вони стануть безцінним помічником в роботі, як для професіоналів, так і для учнів та аматорів. Папки з папером - ідеальна пропозиція для учнів художньої школи. Паперова група продуктів ROSA представлена двома лінійками - ROSA Gallery для професійного живопису та ROSA Studio для скетчів, етюдів, швидких замальовок та навчання. 

• Блокноти ROSA Studio
• Склейки та склейки-блоки для акварелі
• Склейки для рисунку
• Папки для акварелі
• Папки для рисунку та креслення

Детальніше

Блокноти, папір 

Підкатегорії

 • Блокноти

  Блокноти ROSA Studio виконані у твердій вологостійкій обкладинці, основних форматів з різними способами кріплення аркушів: зшиті (А4, А5, А6) та на спіралі (А4, А5).

  Листи у блокнотах міцно закріплені, витримують згинання на 360˚. На розвороті блокноту знаходиться вклейка-підказка з основними правилами графіки, що особливо корисно для студентів та початківців.

  Головна перевага блокнотів для графіки ROSA Studio – нелінований папір від європейського виробника, висока щільність якого забезпечує чудове поєднання з олівцям різної жорсткості, вугіллям, тушшю, лінерами тощо. Витримує багаторазове стирання резинкою без пошкодження структури. Певна шорсткуватість паперу забезпечує чудову зчіплюваність з олівцем.

  Асортимент

  • Блокноти зшиті
  • Блокнот на спіралі
 • Склейки для акварелі

  Склейки та склейки-блоки для акварелі - професійні, стильні та функціональні основи для живопису та графіки. Підложка з палітурного картону в усіх склейках дає змогу працювати без використання мольберта.

  Склейки та склейки-блок  для акварелі ROSA Studio виготовлені з безкислотного паперу білого кольору, щільністю 200г/м, з текстурою середнє зерно. Ідеально підійдуть як початківцям, так і студентам,  які працюють як аквареллю, так і гуашшю чи пастеллю. Склейка-блок проклеєна по периметру (з 4-х сторін), завдяки чому під час роботи зберігається натяг аркушів та не деформується папір.

  Склейки-блок доступні у форматах А3 та А4, склейки -  А5 та А6.

 • Папки для акварелі

  Папки для акварелі ROSA Studio містять аркуші акварельного паперу білого кольору, щільністю 200 г/м та текстурою середнє зерно.

  Ідеально підходить для навчальних робіт акварельними і гуашевими фарбами. Завдяки своїй фактурі також підходить для сухої пастелі. У папках є додатковий клапан знизу, який запобігає випаданню аркушів. 

  Доступні у двох дизайнах («Архітектура» та «Квіти») з наповненням по 10 та 20 аркушів у форматах А3, А4.

 • Склейки для рисунку

  Склейки для рисунку - професійні, стильні та функціональні основи для живопису та графіки. Підложка з палітурного картону в усіх склейках дає змогу працювати без використання мольберта.

  Склейки для рисунку ROSA Studio містять 50 аркушів паперу щільністю 100г/м2, які ідеально підходять для роботи олівцем, тушшю, лінером.

  Аркуші у склейках щільно проклеєні, але їх з легкістю можна від’єднати (без пошкоджень) для подальшого зберігання.

  Доступні у форматах А3, А4, А5.

 • Папки для рисунку та креслення

  Папки для рисунку та креслення ROSA Studio містять 20 аркушів білого паперу щільністю 200г/м та текстурою дрібне зерно.

  Папір ідеально підходить для креслярсько-графічних робіт, робіт олівцем, тушшю, ручкою та вугіллям. Навіть після багаторазових підчисток він не змінює своїх характеристик. Виготовляється з 100% відбіленої целюлози.

  Розширений функціонал папки - бічні клапани - запобігає випаданню аркушів з папки та робить комфортнішим її транспортування.

  Папки доступні у форматах А3, А4.

Показано 1 - 6 з 6 позицій
Показано 1 - 6 з 6 позицій