НОВИНКА: Новий 2020 починаємо з новинок!

НОВИНКА: Новий 2020 починаємо з новинок!

Зустрічайте 10 кольорів професійних акварельних фарб ROSA Gallery створених на ваші численні запити. Класичні та унікальні - нададуть нові можливості для створення пейзажів, ботанічних ілюстрацій та портретів.


Неаполітанська світло-жовта - ніжний кремово-жовтий колір, ідеальний для написання портретів та відтворення кольорів тіла. Напівпрозорий з високим рівнем світлостійкості, використовується як самостійно, так і у сумішах. Ідеально доповнює Неаполітанську рожеву від ROSA Gallery. Неаполітанки від ROSA Gallery наповнять пейзажі туманним атмосферним настроєм.

Неаполітанська рожева. Надзвичайно ніжний та чуттєвий теплий блідо-рожевий колір. Виготовлений на основі білил, має середній рівень покривності та високу світлостійкість. Цей колір неодмінно знайде своїх поціновувачів, як серед портретистів, так і серед тих, хто захоплюється ботанічною ілюстрацією. Ідеально доповнює Неаполітанську світло-жовту.

Опера Рожева. Насичений та прозорий пурпурно-рожевий колір з ніжним флуорисцентним відтінком у розмиві. Найяскравіший з усієї палітри рожевих, утворює сяючі суміші з іншими кольорами. Незамінний у ботанічній ілюстрації, при написанні портретів, пейзажів.

Лавандова. Вишуканий, делікатний світло-фіолетовий колір з синім підтоном. Напівпокривний, з високим рівнем світлостійкості, може використовуватись як самостійно, так і у сумішах з іншими кольорами. У поєднанні з вохрою, утворює м'який сутінковий сірий.

Хінакрідон фіолетовий - соковитий теплий фіолетовий колір, який при розмитті розкриває свій червонувато-пурпурний підтон. Покривний з високим рівнем світлостійкості, має відммінну текучість.

Окис хрому. Класичний однопігментний покривний зелений колір з благородним сірим підтоном. Незамінний при написанні пейзажів. Використовується як самостійно, так і у сумішах, яким додає природнього, натурального тону. Колір гранулює, що додає роботам з його використанням особливого шарму.

Блакитна королівська. Вишуканий та ніжний небесно-блакитний колір знайде своїх прихильників серед акварелістів та ілюстраторів. Напівпокривний з високим рівнем світлостійкості та легкою грануляцією. Блакитна королівська містить у складі білила, проте при розведенні набуває акварельної прозорості.

Виноградна чорна. Складний та цікавий колір для справжніх поціновувачів сутінкових відтінків. Покривний теплий чорний колір, у розмиві має ледь помітний фіолетовий підтон та набуває акварельної прозорості. Ідеальний для прописання тіней та вечірніх пейзажів. Може використовуватись для затемнення прозорих кольорів.

Білила титанові - незамінний для сучасного художника-аквареліста сніжно-білий колір з високим рівнем покривності та світлостійкості. З його допомогою можна додати акцентів готовій роботі, а також використовувати у сумішах з іншими акварельними фарбами, щоб збільшити їх покривність або ж отримати ніжні пастельні відтінки.

Умбра палена. Класичний, насичений глибокий коричневий колір, який в розмиві набуває теплого червонувато-золотавого тону. Однопігментний напівпокривний з високим рівнем світлостійкості. Використовується практично у всіх техніках акварельного живопису.

Нові кольори акварельних фарб представлені і в кюветі, і в тубі.

Відтепер доповнена палітра професійних художніх акварельних фарб ROSA Gallery налічує 50 кольорів.

Основні властивості професійних художніх акварельних фарб ROSA Gallery:
• Кольори фарби однакові як в тубі, так і в кюветі – єдина рецептура
• Фарби добре розмиваються навіть після висихання.
• Основа 100% натуральний гуміарабік
• Більшість кольорів гами - однопігментні, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні
• Висока світлостійкість пігментів збереже роботу в первозданному вигляді з плином часу
• 50 базових та унікальних, чистих та яскравих кольорів дозволяють обрати свої улюблені відтінки

Нові кольори підібрані та створені з урахуванням рекомендації професійних художників України.

Детальніше:

Фарба акварельна 2,5мл ROSA Gallery  Фарба акварельна туба 10мл ROSA Gallery

Схожі публікації

Оставить комментарий

Всі поля обов'язкові для заповнення