New: ROSA Gallery Watercolours Plastic Palette Case

New: ROSA Gallery Watercolours Plastic Palette Case

А ми підготували для Вас ще одну розкішну акварельну новинку! Набір акварельних фарб КЛАСИКА на 24 кольори тепер можна придбати і у пластиковому пеналі, який додасть зручності та комфорту при роботі в студії, у подорожі чи на пленері.

Набір КЛАСИКА поєднує у собі традиційні кольори для техніки акварель. Більшість кольорів гами - однопігментні, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні. Характеристики акварелі ROSA Gallery дають можливість застосовувати усі техніки та прийоми акварельного живопису.

Пенал виготовлений з якісного цупкого пластику, що добре відмивається та дає можливість комфортно працювати зі змішуваннями, фарби не збираюся краплинками та гарно відображають колір замісу. Кришки пеналу герметично закривають комірки з фарбами, а у відкритому вигляді слугують палітрами. Отвір для пальця у нижній частині пеналу дозволяє зручно розташувати його в руці та утримувати під час роботи.

Характеристики професійних акварельних фарб ROSA Gallery:
• Натуральний гуміарабік забезпечує відмінну адгезію та рознесення акварельних фарб
• Тонкотерті натуральні та синтетичні пігменти гарантують максимальну чистоту та прозорість фарб
• Висока концентрація пігменту дозволяє отримати широку розтяжку кольору від максимально насиченого до повітряно-прозорого
• Класична технологія природнього сушіння акварелі забезпечує її легке розчинення водою та набір фарби на пензель

Завдяки стильному дизайну упаковки та пластиковому пеналу з кришками-палітрами набори акварельних фарб ROSA Gallery в кюветах стануть вишуканим подарунком для професійного художника.

Художні акварельні фарби ROSA Gallery розроблені та виготовлені в Україні. Високоякісна сировина, професіний підхід та сучасне спеціалізоване обладнання гарантують безкомпромісно високу якість продукції.

Related Posts:

1 Комментарии

  • Avatar
    Jade
    Jul 27, 2020

    Extremely good! Employer team is constantly fast and dependable in web design. The corporation provider is an ideal choice. Fast, dependable and lower priced….

Оставить комментарий

Все поля обязательны для заполнения